Szukaj

Inspiracje

Te prace Cię zainspirują...
Paznokcie jak dzieła sztuki.

Manicure dopasowany do charakteru

Dopasuj manicure do charakteru.

Baza Wiedzy

Mała encyklopedia manicure, czyli ABC stylizacji paznokci.

Materiały Marketingowe

Informacje o produktach, katalogi do ściągnięcia.

Marka Minka Nails nawiąże współpracę partnerską z profesjonalnymi stylistkami paznokci w zakresie testowania produktów i prezentacji stylizacji wykonanych z użyciem produktów naszej firmy.

Chcesz rozwiać swoją markę osobistą z naszą firmową? Napisz do nas wiadomość: sekretariat@minkanails.pl

Do wiadomości dołącz kilka swoich prac oraz krótką notkę o sobie.
Chciałbyś skorzystać z oferty naszej marki, jednak jeszcze nigdy wcześniej nie miałeś okazji przetestować jakości naszych kosmetyków? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wprowadzamy do naszej oferty pakiety testowe dla salonów. Co to takiego? To możliwość pierwszego zakupu pakietu kosmetyków w bardzo niskiej atrakcyjnej cenie. Oferta skierowana jest do profesjonalnych stylistek paznokci oraz salonów kosmetycznych.


Biały kolor paznokci to wracający trend, który jest uwielbiany przez miłośniczki pięknej opalenizny. Pięknie muśnięta słońcem skóra i stylizacja paznokci w kolorze białym to idealne połączenie na lato.Każda panna młoda w dzień swojego ślubu, chce wyglądać nieziemsko. Każdy szczegół, więc ma ogromne znaczenie. Dzisiaj skupimy się na stylizacji paznokci. Jaki kolor paznokci do ślubu wybrać? Najczęściej wybieranym jest kolor biały, jednak coraz częściej panny młode decydują się na kolory nude, beże, a nawet czerwienie. Te bardziej odważne stosują nawet kolorystyczne połączenia np. biały z czerwienią. Duża część stawia także na ozdoby na paznokciach: najczęściej srebrne lub złote.

 


Minka Nails gorąco zaprasza do programu partnerskiego dla salonów, który oferuje nieskończony pakiet korzyści dla właścicieli tego typu placówek. Każde studio stylizacji paznokci rozpoczynające współpracę z marką w charakterze salonu partnerskiego na start otrzymuje pakiet startowy, stałą zniżkę na szkolenia i kosmetyki oraz wsparcie marketingowe.W związku z dynamicznym rozwojem firmy i budową nowego dział zajmującego się profesjonalnym wizażem poszukujemy do współpracy wizażystek. Idealna kandydatka/kandydat to osoba, która posiada duże doświadczenie w zawodzie, jest kreatywna, pomysłowa i komunikatywna. Śledzi na bieżąco trendy w makijażach oraz nie boi się występów przed publicznością, ważnym elementem pracy będzie współtworzenie vloga o wizażu i udział w wydarzeniach branżowych. Mile widziane osoby posiadające kwalifikacje pedagogiczne i doświadczenie instruktorskie.